+A  A  A-

WNIOSEK o wykonanie prac związanych z usuwaniem folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej z terenu Gminy Popów w 2019 r.

Wójt Gminy Popów zaprasza mieszkańców do składania wniosków na nieodpłatny odbiór odpadów pochodzących z działalności rolniczej tj. folia rolnicza, siatka i sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach i typu Big Bag itp.
Zadanie to będzie realizowane pod warunkiem otrzymania przez gminę dofinansowania ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy proszone są o wypełnienie wniosku, który jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Gminy Popów – www.gminapopow.pl lub w pokoju nr 20 tut. Urzędu i złożenie w Urzędzie Gminy Popów, pok. nr 12 do dnia 5 listopada 2019 r.

Treść ogłoszenia

WNIOSEK

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij