+A  A  A-

X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie przekazuje poniżej link do pobrania filmu–zaproszenia pani Prezes Aleksandry Hadzik, do udziału w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci, pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” – z prośbą o upowszechnienie na Państwa stronach internetowych.

Film pod wskazaną ścieżką dostępny będzie do 7 lutego br.:

 

https://nubo.krus.gov.pl/index.php/s/3UoCUgIAflRhcn8

 

Jednocześnie informujemy, że materiał ten opublikowany został także na stronie internetowej Kasy oraz w mediach społecznościowych – profilu Kasy na Facebooku oraz kanale na YouTube.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij