Zaproszenie na Śląskie Forum Kół Gospodyń Wiejskich

Poseł na Sejm RP Barbara Dziuk, Senator RP Dorota Tobiszowska,
Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim,
Dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Częstochowie

mają zaszczyt zaprosić na

FORUM GOSPODYŃ WIEJSKICH

pod honorowym patronatem Pani Anny Gembickiej – Pełnomocnik Rządu do spraw lokalnych inicjatyw społecznych.

Otwarcie forum odbędzie się 08 września 2021 o godz. 11:00 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim.

Organizatorami są:

• Poseł na Sejm RP Barbara Dziuk,
  • Senator RP Dorota Tobiszowska,
  • Tomasz Matyszczak – Dyrektor Śląskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Częstochowie,
  • Łucja Chrzęstek – Bar Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim

PLAN FORUM:

• 11:00 – Otwarcie Forum
  • 12:00 – Ogłoszenie wyników
  • 13:00 – Koncert
  • 14:00 – Zakończenie

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 02.09.2021 r. do godz. 12.00 pod numerami tel. 343536834 lub 343536838.

Szczegółowe informacje dostępne pod powyższymi numerami tel.