+A  A  A-

Informacja w sprawie wznowienie gminnych przewozów autobusowych na linii komunikacyjnej Więcki -Popów

Wójt Gminy Popów informuje, że z dniem 01 września 2021 roku, wznowiona zostaje linia komunikacyjna Więcki – Popów przez Wąsosz Górny, Kule, Brzózki realizowana w ramach gminnego, publicznego transportu zbiorowego obsługiwana przez: F.H.U. „GEPARD” Grzegorz Latkowski.

Jednocześnie informuję, że kurs gminnej linii komunikacyjnej będzie kontynuowany w ramach komercyjnej linii autobusowej na trasie relacji Popów – Kłobuck przez Rębielice Królewskie, Wilkowiecko.

Aktualne rozkłady jazdy dostępne są pod adresem:

http://www.gepard-bus.pl/rozklad.html

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij