Informacja o szczepieniu lisów 2018

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kłobucku informuje, że w dniach 04.04-13.04.2018, na terenie całego województwa śląskiego odbędzie się wykładanie z samolotów szczepionki przeciw wściekliźnie dla lisów wolno żyjących .

Szczepionki zostaną wyłożone nie tylko w lasach, ale i na pozostałych terenach zielonych np. na polach, łąkach, w ogródkach działkowych.

W związku z powyższym proszę o fakcie przeprowadzania szczepienia powiadomić mieszkańców gminy w sposób zwyczajowo przyjęty , używając załączonego plakatu i informacji prasowej.

Wszelkich dodatkowych informacji ww. sprawie udzielać będzie Rzecznik Prasowy Śląskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Katowicach pod numerem telefonu: 32 42 88 611 .

1. Informacja prasowa o przeprowadzanej na terenie województwa śląskiego wiosennej akcji szczepienia lisów wolno żyjących w 2018 roku.
  2. Informacja o szczepieniu lisów 2018
  3. Plakat