+A  A  A-

Komunikat Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Szanowni Państwo Rolnicy,

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że dzień 15 maja 2019 roku jest ostatnim dniem na złożenie wniosku o dopłaty bezpośrednie do upraw.

W tym roku (po raz drugi), wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe są składane przez Internet za pomocą aplikacji eWniosekPlus. Wykorzystując doświadczenia z kampanii z 2018 roku oraz sugestie ze strony Beneficjentów wprowadzono szereg ułatwień w aplikacji eWniosekPlus, dzięki którym stała się ona bardziej intuicyjna.

Wniosek można wypełnić samodzielnie lub skorzystać z odpłatnej pomocy pracowników Ośrodka Doradztwa Rolniczego, którzy przyjmują w swojej siedzibie oraz w Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kłobucku od poniedziałku do piątku w godz.: 8.00 – 15.00.

Zachęcamy wszystkich Rolników do jak najszybszego składania wniosków, bez oczekiwania na ostatnią chwilę.

Należy podkreślić, że w razie jakichkolwiek wątpliwości Rolnicy mogą zgłaszać się o pomoc w wypełnianiu wniosków oraz w sprawach związanych
z obsługą techniczną aplikacji do biur powiatowych ARiMR.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij