Komunikat – Rusza nabór wniosków na usuwanie folii rolniczych

Wójt Gminy Popów zaprasza mieszkańców do składania wniosków na nieodpłatny odbiór odpadów pochodzących z działalności rolniczej tj. folia rolnicza, siatka i sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach i typu Big Bag itp.

Zadanie to będzie realizowane pod warunkiem otrzymania przez gminę dofinansowania ze środków Narodowego Funduszu Ochronny Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy proszone są o składanie wniosków do dnia 20 marca 2023 r. do Urzędu Gminy Popów pokój nr 10.

Wnioski dostępne są:

• na stronie internetowej Urzędu Gminy – www.gminapopow.pl w zakładce aktualności, www.bip.gminapopow.pl na tablicy ogłoszeń;

• w wersji papierowej w pokoju nr 10 w siedzibie Urzędu Gminy Popów.

Więcej informacji pod numerem telefonu:    34 317 70 67, wew. 207