Komunikat – Urząd Gminy Popów zostaje zamknięty dla interesantów

W obliczu zwiększonej ilości odnotowanych przypadków zachorowań na  COVID-19 oraz informacjami o wzrastającym codziennie ryzyku zakażenia na terenie Gminy Popów,

Urząd Gminy Popów zostaje zamknięty dla interesantów.

Wszelkie wnioski, podania, petycje, pisma można wrzucać do urny wystawionej w holu Urzędu.

Interesanci będą obsługiwani tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Kontakt z urzędnikami  jest możliwy  przede wszystkim  elektronicznie lub telefonicznie. Działa poczta elektroniczna oraz jest odbierana poczta tradycyjna.

Zachęcamy do załatwiania spraw  za pomocą  środków komunikacji  elektronicznej przez elektroniczną skrzynkę podawczą  ePUAP ( epuap.gov.pl)  lub SEKAP ( www.sekap.pl)

Prosimy o regulowanie  opłat za gospodarowanie  odpadami, podatków, wodę za pomocą przelewów bankowych.

Interesanci będą przyjmowani tylko w wyjątkowych przypadkach (m.in. w sprawach związanych z aktem zgonu), po wcześniejszym telefonicznym umówieniu .

W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa w Urzędzie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numery wskazane poniżej:

Urząd Gminy Popów: tel/fax. 34 3 177 067,

34 3 177 083,  34 3 177 084, 34 3 177 085.

Adres mailowy   ug@gminapopow.pl

Urząd Stanu Cywilnego  tel. wew. 211 , adres  mailowy: e.krawczyk@gminapopow.pl

Ewidencja ludności        tel. wew. 210,  adres  mailowy: a.posmyk@gminapopow.pl

Inwestycje, czyste powietrze, warunki zabudowy    tel. wew. 216, adres  mailowy:

m.kowalczyk@gminapopow.pl

k.brzeczek@gminapopow.pl

i.banaszczyk@gminapopow.pl

Zamówienia publiczne tel. wew. 217, adres mailowy : j.bednarska@gminapopow.pl

Gospodarka nieruchomościami  tel. wew. 215, adres mailowy:w.konieczny@gminapopow.pl

Podatki   tel. wew. 218, adres mailowy: j.lesko@gminapopow.pl    a.chamara@gminapopow.pl

Podatek od środków transportowych tel. wew. 228 adres mailowy: t.dziadak@gminapopow.pl

Gospodarka odpadami  tel. wew. 240, adres mailowy: e.soltysiak@ gminapopow.pl