+A  A  A-

Konkurs plastyczno – fotograficzny „UZALEŻNIA MNIE TYLKO SPORT I KULTURA”

UWAGA! KONKURS Z NAGRODAMI!

Gminne Centrum Kultury i Gmina Popów zapraszają do udziału w Konkursie plastyczno – fotograficznym „UZALEŻNIA MNIE TYLKO SPORT I KULTURA” Pokaż pozytywną alternatywę dla narkotyków i używek.

Odwołujemy się do Waszych pasji i zainteresowań, takich jak uprawianie dyscyplin sportowych, czy czynny udział w różnorodnych dziedzinach szeroko pojmowanej kultury, które mogą być nie tylko sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale również skuteczną ochroną przed kontaktem z groźnymi substancjami chemicznymi. Jeśli masz pomysł na pracę plastyczną, albo zrobisz ciekawe zdjęcie – koniecznie prześlij je do nas! Cenne nagrody czekają!

Więcej informacji i materiały do pobrania w linkach poniżej.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij