Konkurs plastyczny dla Dzieci pn. „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy” pod Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Startujemy z kolejną Edycją Konkursu Plastycznego dla Dzieci – zachęcamy do udziału, czekają atrakcyjne nagrody

Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandra Hadzik zaprasza najmłodszych mieszkańców wsi do udziału w kolejnej edycji Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy” pod Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Konkurs jest organizowany w ramach działań prewencyjnych na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i rolniczym chorobom zawodowym. Celem działania skierowanego do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, a jej treść powinna dotyczyć tematyki kampanii prewencyjnych, realizowanych w ramach projektu Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś.

Wszelkie szczegóły dotyczące Konkursu można znaleźć na stronie internetowej: www.gov.pl/krus, w najbliższej Placówce Terenowej KRUS lub Oddziale Regionalnym KRUS w Częstochowie.

Jak co roku liczymy na kreatywne i twórcze pomysły najmłodszych mieszkańców naszego regionu, dlatego zachęcamy wszystkie dzieci do aktywnego wzięcia udziału w konkursie.

UWAGA!

Termin zgłaszania prac upływa 5 kwietnia 2024 r.