+A  A  A-

Mobilne Biuro Programu „Czyste powietrze” w Zawadach

23 września br. (środa) w godzinach 09:00 – 11:00 w Zawadach  przy budynku Urzędu  Gminy Popów ul. Częstochowska 6, będzie można skorzystać z konsultacji prowadzonych przez pracowników Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
w Katowicach, którzy doradzą w kwestii możliwych rozwiązań termomodernizacyjnych, czy też wymiany tzw. kopciuchów, pomoc w wypełnianiu wniosków, a przede wszystkim możliwość ich złożenia na miejscu.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij