Otwarcie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Popowie

Wójt Gminy Popów informuje, że od dnia 08.05.2020 r. zostaje otwarty Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Popowie, w każdy piątek w godzinach 9.00 – 13.00 oraz każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 9.00-13.00. Odpady powinny być posegregowane i osobiście włożone do odpowiedniego pojemnika.

Prosimy, aby dostarczając odpady do PSZOK-u zachowywać szczególną ostrożność poprzez wyposażenie się w rękawiczki jednorazowe oraz maseczki ochronne. Należy również zachować bezpieczną odległość. Na terenie PSZOK-u mogą przebywać maksymalnie dwie osoby dostarczające odpady.