+A  A  A-

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Wójt Gminy Popów informuje, że w maju odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon z pojazdów osobowych według poniższego harmonogramu:

MIEJSCOWOŚĆ

maj

Brzózki, Florianów, Nowa Wieś, Popów, Zbory

18

Antonie, Lelity, Kule, Marianów, Płaczki, Wąsosz Górny, Wąsosz Dolny, Więcki

19

Annolesie, Dąbrowa, Kamieńszczyzna, Rębielice Królewskie, Smolarze, Wrzosy

21

Dąbrówka, Dębie, Zawady

29

 

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij