+A  A  A-

Zbiórka odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Wójt Gminy Popów informuje, że w dniach 12-15 maja br. w godzinach 10:00 – 15:00 odbędzie się zbiórka odpadów pochodzących z działalności rolniczej tj. folia rolnicza, siatka i sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach i typu Big Bag.

W związku z powyższym osoby, które złożyły wnioski o nieodpłatny odbiór odpadów pochodzących z działalności rolniczej tj. folia rolnicza, siatka i sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach i typu Big Bag proszone są o dostarczenie ww. odpadów na plac przy Gminnej Oczyszczalni Ścieków w Popowie, ul. Rzeczna 1, 42-110 Popów.

Wójt Gminy Popów

Jan Kowalik

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij