+A  A  A-

Otwieramy przedszkola od 6 maja br.

Od 6 maja br. przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych oraz inne formy wychowania przedszkolnego będą mogły być otwarte.

Decyzja rządu o otwarciu przedszkoli wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu rodziców, którzy chcieliby wrócić do pracy. To ważny element w stopniowym przywracaniu funkcjonalności placówek oświatowych. Dlatego też proszę Państwa o wspieranie dyrektorów przedszkoli w organizacji opieki nad dziećmi i realizowaniu skierowanych do nich wytycznych.

W załączeniu poniżej znajduje się komunikat MEN w tej sprawie, a także rekomendacje MZ i GIS, które pomogą w bezpieczny sposób zorganizować opiekę nad dziećmi.

 

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij