+A  A  A-

Pomoc dla seniora!

W związku z ryzykiem szerzenia się choroby zakaźnej wywołanej  koronawirusem GOPS Popów oferuje seniorom pomoc w robieniu niezbędnych zakupów. Aby skorzystać z pomocy proszę postępować zgodnie z poniższymi zaleceniami.

 

Krok 1

Zadzwoń pod nr telefonu 601 943 475 i powołaj się na akcję POMOC DLA SENIORÓW, podaj adres zamieszkania oraz nr telefonu.

Krok 2

Uzyskaj od pracownika GOPS Popów unikalny numer sprawy, który osoba dostarczająca zakupy obowiązkowo będzie musiała podać, gdy pojawi się w Twoich drzwiach.

Krok 3

Gdy osoba zapuka do Twoich drzwi spytaj ją o numer sprawy, a gdy zweryfikujesz poprawność numeru, otwórz drzwi i przekaż listę zakupów oraz kwotę przeznaczoną na zakupy.

Krok 4

Odbierz od osoby zakupy i resztę należności wraz z paragonem.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij