URZĄD GMINY POPÓW NIECZYNNY DLA INTERESANTÓW

INTERESANCI OBSŁUGIWANI SĄ TYLKO W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH.

Kontakt z urzędnikami jest możliwy przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie. Działa poczta elektroniczna oraz jest odbierana poczta tradycyjna.

Zachęcamy do załatwiania spraw za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP ( epuap.gov.pl) lub SEKAP ( www.sekap.pl)

Prosimy o regulowanie opłat za gospodarowanie odpadami i podatków za pomocą przelewów bankowych.

Interesanci będą przyjmowani tylko w wybranych przypadkach (m.in. w sprawach związanych z aktami zgonu), po wcześniejszym telefonicznym umówieniu .

W przypadku konieczności osobistego kontaktu z Urzędem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numery wskazane poniżej:

Urząd Gminy Popów: Tel/fax. 34 3 177 067,

34 3 177 083, 34 3 177 084, 34 3 177 085.

Adres mailowy ug@gminapopow.pl JAN KOWALIK – WÓJT GMINY POPÓW