+A  A  A-

Rozkład jazdy dla linii P1 Kule -Popów

Wójt Gminy Popów informuję, że od 2 września uruchomiona zostanie gminna linia autobusowa P1 relacji Kule  Popów. Przewóz pasażerów na nowo uruchomionej trasie odbywał się będzie od poniedziałku do piątku. Przewozy pasażerski na linii Kule -Popów dofinansowane będą z Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej.
W załączniku rozkład jazdy dla linii P1 Kule -Popów:

Rozkład jazdy dla linii P1 Kule -Popów

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij