+A  A  A-

INFORMACJA w sprawie pomocy dla pogorzelców z gminy Przystajń

W dniu 7.09.2019 roku ( sobota ) w godzinach 8.00-12.00 na parkingu przed Urzędem Gminy Popów odbędzie się zbiórka zboża, paszy dla pogorzelców z gminy Przystajń. W wyniku gwałtownej burzy w jednym z gospodarstw rolnych w miejscowości Galińskie w dniu 27.08.2019 roku doszło do pożaru budynków gospodarczych.

Wszystkich ludzi o dobrym sercu prosimy o wsparcie poszkodowanych.

INFORMACJA w sprawie pomocy dla pogorzelców z gminy Przystajń

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij