+A  A  A-

Szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 dla seniorów powyżej 70 roku życia

Urząd Gminy Popów informuje, iż rozpoczynają się szczepienia  przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 dla seniorów powyżej 70 roku życia z terenu Gminy Popów.

Seniorów zdecydowanych na szczepienie zapraszamy do zapisów w Ośrodku Zdrowia w Popowie przy ulicy PCK 4, numer kontaktowy: 34 310 36 88. Ośrodek Zdrowia w Popowie jest jedynym punktem szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 na terenie Gminy Popów.

Urząd Gminy Popów informuje, iż zapewni bezpłatny transport seniorom oraz osobom mającym trudność w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. Osoby z ustalonym terminem szczepienia proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numer:  +48 510 729 797 w celu umówienia konkretnej godziny dowozu.

Informacje o transporcie będzie można uzyskać w godzinach:

Pon.-wt. 07:30-15:30

Śr.-07:30-17:00

Cz.-07:30-15:30

Pt.-07:30-14:00

22 stycznia rozpocznie się umawianie terminów dla osób powyżej 70 roku życia, natomiast  szczepienia rozpoczną się od 25 stycznia.

Urząd Gminy Popów zachęca seniorów do szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.

Prosimy o rozpowszechnienie informacji wśród osób w wieku 70+.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij