+A  A  A-

MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech

W związku realizacją kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. ”MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech”, Gmina Popów otrzymała 2 pochłaniacze powietrza, które zostały przekazane do Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Wąsoszu Górnym.

Celem kampanii jest podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców województwa śląskiego,
w szczególności dzieci w wieku przedszkolnym, ich rodziców i opiekunów w zakresie wpływu zanieczyszczonego powietrza na zdrowie.

Oczyszczacze powietrza zostały zakupione ze środków Województwa Śląskiego w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. ”MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech” – II edycja, współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij