+A  A  A-

Zmiana trasy gminnej linii komunikacyjnej Więcki – Popów przez Brzózki

Wójt Gminy Popów informuje, że od dnia 18 stycznia 2021 r. nastąpiła zmiana trasy linii komunikacyjnej gminnego transportu zbiorowego, realizowanego w ramach Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej. Trasa została wydłużona i zgodnie z zgłaszanymi potrzebami mieszkańców obejmuje miejscowości: Więcki – Wąsosz Górny – Kule – Brzózki – Dąbrówka – Popów (rondo).

Operatorem gminnej linii komunikacyjnej jest: F.H.U. „GEPARD” Grzegorz Latkowski.

Aktualny rozkład jazdy dostępny poniżej.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij